Ile to kosztuje?

Paweł Małaszyński poleca

Pomagasz zwierzętom, reklamujesz się, płacisz jedynie złotówkę dziennie...

Przejrzystość naszego projektu to także kwestie finansowe. Każdy kto zdecyduje się na zamieszczenie reklamy i wsparcie bezdomnych zwierząt poniesie koszt tylko jednej złotówki dziennie. U nas nie znajdziecie Państwo ukrytych „haczyków”, malutkich „gwiazdek” w tekście, a należność wpłynie bezpośrednio na konto Fundacji Psi Los, bez pośredników, prowizji itp.

Kwota wynikającą z zamieszczenia ogłoszenia wynosi dokładnie 365 złotych rocznie. Każdy z Państwa decydując się na zamieszczenie ogłoszenia zobowiązuje się przekazać na konto naszej Fundacji w/w kwotę. Po zaksięgowaniu należności na naszym koncie otrzymacie Państwo dowód wpłaty (rachunek, fakturę).

Pozyskane środki służą realizacji statutowych celów Fundacji Psi Los. Przeznaczamy je na ratowanie zdrowia i życia naszych czworonożnych przyjaciół, poprawę ich bezpieczeństwa i zmniejszenie zjawiska bezdomności.

Należność można przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu lub za pośrednictwem szybkich płatności internetowych realizowanych przez Dotpay oraz Paypal. Numer rachunku bankowego znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.