Informacje dla reklamodawców:

Paweł Małaszyński poleca

Pokaż się w internecie i pomóż bezdomnym zwierzętom...

W trosce o bezdomne, niechciane i zapomniane czworonogi stworzyliśmy projekt dzięki któremu właściciele sklepów, hoteli, salonów piękności a także lekarze weterynarii, szkoleniowcy i behawioryści mogą wesprzeć działania Fundacji Psi Los, a tym samym przyczynić się do poprawy losu potrzebujących pomocy zwierząt.

Jest to niezwykłe i niepowtarzalne przedsięwzięcie, dzięki któremu każdy reklamodawca może, z korzyścią także dla siebie, wspomóc bezdomne zwierzęta.

Na cześć osób, które postanowiły przyłączyć się do projektu serwis otrzymał nazwę „Oni Wspierają Bezdomne Zwierzaki”.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym pomysłem, który w rzeczywistości jest systemem ogłoszeń reklamowych Państwa działalności na naszych stronach internetowych, które każdej doby odwiedzane są przez kilka tysięcy Internautów.

Aby maksymalnie ułatwić poruszanie się po naszych stronach skorzystaliśmy z administracyjnego podziału Polski na województwa. Każde z nich zawiera dziewięć kategorii (branż) odpowiadających prowadzonej przez Państwa działalności. Po dokonaniu odpowiedniego wyboru Internauta błyskawicznie odnajdziecie konkretną stronę przedstawiającą wyłącznie dziewięć reklam.

Takie rozwiązanie powoduje, że stworzony przez nas system w maksymalnie prosty sposób, za pomocą dosłownie trzech kliknięć doprowadza internautę do zamieszczonej przez Państwa reklamy.

Nasz projekt ma być jasny i czytelny, dlatego ograniczyliśmy liczbę reklam i już nigdy jej nie zwiększymy. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze po wyborze konkretnego województwa i odpowiedniej kategorii (branży) Internauta otrzyma wyłącznie dziewięć wyników wyszukania.

Przyłączając się do naszego projektu nie tylko pomagacie zwierzętom w potrzebie, ale także informujecie Interanautów o prowadzonej przez Was działalności.

Każdy reklamodawca otrzyma od nas dodatkowo tzw. „Dyplom Uznania” który będzie można wyeksponować w widocznym miejscu Państwa firmy, sklepu, lecznicy. Pokażcie, że los bezdomnych zwierząt nie jest Wam obojętny.

Aby maksymalnie uatrakcyjnić ofertę Państwa reklama będzie dodatkowo w sposób losowy promowana na stronie głównej naszego portalu oraz na każdej z jego podstron. Prosimy pamiętać, że ilość ogłoszeń w każdej kategorii jest ograniczona tylko do dziewięciu wpisów i tak będzie już zawsze.